Naše ceny služieb 

Návrh interiéru -1 miestnosť

  • veľkosť miestnosti cca do 25m2, cena zahŕňa 3x rôznu vizualizáciu miestnosti s možnosťou  dodatočnej farebnej úpravy až k vašej spokojnosti (1x obhliadka pôvodného priestoru, konzultácie a poradenstvo cca 2 hodiny)

   cca 90 


Realizačný projekt -dohľad nad realizáciou

  • Realizačný projekt- vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný rez pohľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažby pre kúpelňu. Technický popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie.
  • Kompletná realizácia do finálnej podoby- vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný rez pohľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažby pre kúpelňu. Technický výkres k navrhnutému nábytku. Technický popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie. Dozor pri realizácii stavby. V cene sú navhrnuté možné alternatívy úspory.
  • Poskytnutie realizačnej firmy- v závislosti od veľkosti projektu a finančnej možnosti klienta.

od 5-10€/m2cena dohodou
cena dohodou

Projekty na stavebné povolenie

  • 3 rôzne rodinné domy-bungalov do 100m2, 4-izbové s možnosťou úpravy, veľmi ergonomické s maximalným využitím zastavanej plochy, splňajúce požiadavky princípov Feng Shui.

od 500€

Návrhy rekonštrukcie bytu/domu

  • Návrh rekonštrukcie- bytu/domu podľa Vaších predstáv po konzultácii s doporučením odborníka, návrh ideálneho dispozičného riešenia- zameranie priestoru, pôdorys s rozvrhnutím nábytku.
  • Návrh kúpelne- veľkosť cca 7m2 (10 x návrh dizajnu) aj celkový dizajn navrhnutej kúpelne.od 100€

60