Naše ceny služieb 

Návrh interiéru - 1 miestnosť

  • veľkosť miestnosti do 25m2,cena zahŕňa až 10xrôzne návrhy miestnosti s možnosťou  dodatočnej úpravy až k vašej spokojnosti, konzultácie a poradenstvo k vašej spokojnosti 

    50 


Návrh fasády domu zo všetkých strán 

            10 rôznych návrhov /aj viac/ fasády domu až 

             k vašej maximálnej spokojnosti

40€

Realizačný projekt -dohľad nad realizáciou

  • Realizačný projekt- vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný rez pohľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažby pre kúpelňu. Technický popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie.
  • Kompletná realizácia do finálnej podoby- vizualizácie interiéru, vykótovaný pôdorys stien, vykótovaný pôdorys s nábytkom, vykótovaný rez pohľadov, pôdorys s rozmiestnením svietidiel a zásuviek. Výkres obkladov a dlažby pre kúpelňu. Technický výkres k navrhnutému nábytku. Technický popis použitých materiálov. Výkaz výmer použitých stavebných materiálov. Môžete si vybrať, ktorý výkres potrebujete a ktorý nie. Dozor pri realizácii stavby. V cene sú navhrnuté možné alternatívy úspory.
  • Poskytnutie realizačnej firmy- v závislosti od veľkosti projektu a finančnej možnosti klienta.

cena dohodoucena dohodou
cena dohodou

Projekty na stavebné povolenie

  • 3 rôzne rodinné domy-bungalov do 100m2, 4-izbové s možnosťou úpravy, veľmi ergonomické s maximalným využitím zastavanej plochy, splňajúce požiadavky princípov Feng Shui.

od 500€

Návrhy rekonštrukcie bytu/domu

  • Návrh rekonštrukcie- bytu/domu podľa Vaších predstáv po konzultácii s doporučením odborníka, návrh ideálneho dispozičného riešenia- zameranie priestoru, pôdorys s rozvrhnutím nábytku.
  • Návrh kúpelne- veľkosť cca 7m2 (10 x návrh dizajnu) aj celkový dizajn navrhnutej kúpelne.cena dohodou

/cca100-300€/ 

60


                         Obrazy ručne maľované v akryle /veľké cca 90 x 70cm/                             40-130 Eur /ks